Ліхтар Fenix TK41C надзвичайно широко використовується, адже йому доступний великий набір різних за характеристиками робочих режимів. У цю модель інтегровані три надійних світлодіода, термін роботи кожного з яких складає не менше п'ятдесяти тисяч годин. Це діоди червоного, білого і синього кольору. Нижче представлені значення яскравості і тривалості роботи ліхтаря з урахуванням використання восьми акумуляторів АА на 2500 маг.
Велика кількість варіантів освітлення дозволяє використовувати Fenix TK41C під час відпочинку на природі з наметами, на риболовлі чи полюванні, для занять екстремальними видами спорту. Проте вибрати потрібний режим кожен користувач зможе максимально швидко. За керування білими і кольоровими світлодіодами відповідають окремі кнопки. Встановлена яскравість основного білого діода вноситься в пам'ять ліхтаря. Обидві кнопки блокуються, якщо потримати їх натиснутими одночасно.
Корисним для користувача властивістю ліхтарі Fenix TK41C є можливість перевірки заряду за допомогою вбудованого індикатора. До речі, дана модель у стані працювати не тільки з повним комплектом з восьми елементів живлення, але і з половиною цієї кількості. Природно, при цьому зменшиться час роботи ліхтарика.
Fenix TK41C відноситься до тактичної серії, а тому виробники зробили його максимально надійним і невимогливим до умов експлуатації. Ліхтар не пропускає воду всередину корпусу завдяки відмінній підгонці окремих частин оболонки. Рівень його герметичності відповідає стандарту з кодуванням IPX-8. Крім того, матеріалом корпусу є анодований алюміній. Він досить легкий, але дає більшу міцність і захист від механічних поломок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Вага | 280 г |
| Довжина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 480 м |
| Діаметр | 40 мм см |
| Діаметр головної частини | 61.5 мм |
| Елементи живлення | AA |
| Цвет светодиода | білий / жовтий, червоний, синій |
| Режими роботи | 6 |
| Світловий потік лм | 1000 |
| Світлодіод | Cree XM-L2 U2 |
| Тип | надпотужний, тактичний, прожектор |