
3 499 ₴
3 099 ₴


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acamper |
| Країна виробник | Польша |
| Тип виробу | Палатка |
| Кількість шарів | Двухслойная |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Захист від UV, Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 9000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.4 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Полиэстер |