| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип гойдалки | Гойдалки-тарзанка |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Довжина | 28 см |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання за висотою |
Приобрести товар Вы можете, позвонив нам по телефонам +380980063913; +380668757004
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KBT |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип качели | Качели-тарзанка |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 28 см |
| Длина | 28 см |
| Вес | 2 кг |